+90 212 272 77 66

Hakkımızda

Userspots Akademi

Userspots olarak insanların sevdikleri ve önem verdikleri bir konuda kariyerlerini geliştirirken onlara bilgilerimizi ve tecrübelerimizi aktararak yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Userspots Akademi, Userspots çalışanlarının günlük işlerinde kullandıkları gerçek araçları, gerçek uygulamaları, tasarım/araştırma/optimizasyon prensiplerini, kullandıkları en yeni trendleri öğreterek öğrencilerinin gerçek deneyim kazanmasını sağlıyor ve Userspots dışından dahil olan profesyoneller ile geniş bir ders yelpazesi sunmaya çalışıyor.

Yeni tasarım ve araştırma becerileri öğrenmek ve kazanmak bazen zorlu olabiliyor, ancak eğitim videolarımızın yanında yardımcı pdf dökümanları ile hemen hemen her sorunuza cevap olmaya çalışıyoruz. Tüm çevrimiçi kurslarımızı başarılı bir şekilde tamamlamak için dizüstü bilgisayar, Wifi ve biraz da odaklanıp çaba göstermek gerekiyor. Siz bunları yaparken Userspots da sizin motivasyonunuzu arttırmak ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olmak için her yeni ders içeriği ile büyümeyi hedefliyor.

Araştırma - Analiz

UX alanında sıkça kullanılan terimler ve süreçler ile hedef kitleyi tanımak ve tasarım kararlarını oluşturmak için zemin hazırlamada kullanılabilecek araştırma teknikleri anlatılır.

Problem Çözme

Eldeki verilerin analizi ile arayüz oluşturma süreçlerinde yararlanılan yöntemler ve araçlar; kullanıcı dostu arayüz kullanıcı dostu oluşturma teknikleri ve sezgisel analiz yöntemleri anlatılır.

Prototipleme ve Testler

Arayüzleri test etmek için kullanılan yöntemler detaylı incelenir; kullanılabilirlik ve kullanıcı deneyimi çalışmalarını daha efektif hale getirme amaçlı olarak düzenlenen test teknikleri anlatılır.

Eğitmenlerimizle Tanışın

Userspots Akademi Eğitmenleri

Berkan Şahan

UI Tasarımcısı
Anadolu Üniversitesi, Endüstriyel Tasarım Bölümü mezunu. Slovenya Ljubljana Üniversitesi'nde Değişim öğrencisi olarak okudu. Berlin ve Hamburg'ta 2 yıl Bull&Stein ve…
Profile Bak

Cem Özsezgin

UI Tasarımcısı
Yeditepe Üniversitesi'nde Görsel İletişim Tasarımı okudu. Bilgi Üniversitesi'nde Pazarlama İletişimi Bölümü'nde ise yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 1MM Design Co'da…
Profile Bak

Charu Tirali

UX Tasarımcısı
Charu Tirali 2012 yılında Domus Academy, Endüstriyel Tasarım Master Programı’ndan mezun oldu. Istanbul’a taşınmadan önce L&T Technology Services (Mysore, Hindistan)…
Profile Bak